Saját magával már konzultált a KDNP az ápolási díjakról
És még sikerrel is jártak!
És még sikerrel is jártak!
Lehet azt mondani, hogy csak a férfi-nő életközösség a normális, de ez a mondat csak oda tud vezetni, hogy a másfajta családban élő, vagy tisztességes családot alapítani kívánó ember rosszabbul jár.
A család- és ifjúságügyért felelős államtitkár szerint míg egy maroknyi kisebbség jogaiért harcolnak egyesek, elfeledkezünk a többségről.
Az önkormányzat határozott időre adott a családnak lakást, most, a szerződés lejártával nem kapnak másikat.
Mert az anyagi nehézségeken kívül leginkább az életszemléleten múlik, hogy lesz-e elég magyar gyerek.
Erős bírálatot kaptunk az EP Nőjogi és Esélyegyenlőségi Bizottságától, a családügyi államtitkár szerint ez előre megírt kamu.
Az erőszak nem válasz.
Valaki szóljon a miniszterelnöknek is!
A születésünk óta meg vannak határozva az életesélyeink, ezért a magyarok elsöprő többsége szeretné, ha a kormány lépéseket tenne a vagyoni egyenlőtlenségek csökkentése érdekében.
A tavaszi ülésszakban már nem tárgyalja az országgyűlés a gyermekes családok elhelyezés nélküli kilakoltatásának tilalmát, így a választások után újra rengeteg család veszítheti el a tetőt a feje fölül.