Így néz ki egy rendes propagandamédia működés közben
A Fidesz tárgyalódelegációja jó középpályás sorként Brüsszelben kidolgozta a ziccert, a propagandamédia pedig idehaza gólerős csatárként befejezte az akciót.

Üdvözlünk a Mérce napi véleményrovatának, az AMércének az oldalán. A rovat célja, hogy naponta tudjunk nektek adni egy olyan véleménycikket, ami kitekint a mindennapi megszokott nézőpontokból, új dinamikákat ad a gondolkodásunknak, leveri azokat a falakat, amiket a politika körénk épít.
A Fidesz tárgyalódelegációja jó középpályás sorként Brüsszelben kidolgozta a ziccert, a propagandamédia pedig idehaza gólerős csatárként befejezte az akciót.
Már a hírhedt disznós poén óta éreztük, hogy itt bizony egy szmájlihuszárral, egy vicckirállyal, egy humornagyágyúval van dolgunk.
Érdemes lenne abbahagyni, hogy a politikai vitáinkat érvek helyett orosz ügynöközéssel helyettesítjük, mert ezzel épp a valóság megismerését és a tények feltárását lehetetlenítjük el – és ezzel Putyin játékát játsszuk.
Együtt röhögünk-e a főnökkel, ha az megpróbál minket lelökni a lépcsőn?
Március 8. újra bizonyította, hogy a feminista célkitűzések területileg is beágyazottak, nemcsak megfogalmazzák a fennálló rendszer kritikáját, nemcsak felülről várják a változást, de ennek érdekében maguk is szervezik a társadalmi közeget.
Tegnap, a Menet a tudományért tüntetésen is hallottam, hogy valakik arról beszélgettek, ők úgy tudják, az MTA vezetésének a CEU-ügyben tanúsított politikailag illojális magatartása váltotta ki a kormány támadását.
Az Európai Néppárt tegnap bebizonyította, még mindig a nagytőke kiszolgálója. Az okok is világosak.
A magyar kommün filozófusának néhány állítását fogjuk idézni, itt-ott kommentálni. A proletárforradalom emlékéhez csak ez, csak a forradalmi filozófia hangja méltó.
A klímaváltozás, környezetvédelem és légszennyezés ügye kiváló ellenzéki téma lehetne, ha ez érdekelné a pártokat.
Tavaly augusztus óta az az Emberi Jogok Európai Bíróságának nyolcszor kellett beavatkozni, hogy a magyar állam nem éheztessen menedékkérőket a tranzitzónában.