magyarország A tél áldozatai: 71 ember halt meg december végéig a hideg miatt Kevesebben, mint tavaly, de nem is volt olyan hideg. Diószegi-Horváth Nóra 2018. január 7., 13:30
Lakhatás Vigyázzunk rájuk – ne hagyjuk, hogy emberek haljanak meg a hideg miatt Diószegi-Horváth Nóra 2016. november 19., 19:15
Lakhatás Mert ezt lehet lehívni a rendszerből – a kormányt nem érdekli, hányan fagynak meg Diószegi-Horváth Nóra 2016. augusztus 23., 17:13
szegénység Ne menjünk el mellettük – évről évre rengetegen halnak meg a hideg miatt Diószegi-Horváth Nóra 2016. január 3., 10:49