éjjel-nappal zúg
A jövőbe látó kormányhivatal már szeptemberben látta, hogy februárban is szabálykövető lesz a Samsung
Két darab, fél évvel ezelőtti zajméréssel rázta le a panaszkodó lakosokat a kormányhivatal. Ráadásul ebből egyet maga a Samsung végeztetett.