A Samsung csak a jéghegy csúcsa: így asszisztál az üzemorvosi rendszer a dolgozók megbetegítéséhez
A probléma akkor jelentkezik, amikor több ezer ember rákkeltő kockázatnak van kitéve, és a mérleg egyik serpenyőjébe a betegérdek kerül, a másikba az üzleti érdek.