Kinek éri meg, és kinek nem a vasúti mellékvonalak elsorvasztása?
Meg lehet indokolni a vasút elsorvasztását, csak az érvek csengenek hamisan.
Meg lehet indokolni a vasút elsorvasztását, csak az érvek csengenek hamisan.
Most már nem a koronavírussal, hanem a megnövekedett balatoni forgalommal indokolják a járatritkítást.
Június hatodika óta „fantomvonatok” közlekednek utasok nélkül az átgondolatlan és kapkodva bevezetett járatritkítás következtében.
Duplájára emelkedik továbbá a szolgálati idő elismerésének rendszere, lesz életpályamodell, a vasutasok gyermekei számára ösztöndíj, valamint decemberben minden vasutas egyszeri 350 ezer forintos juttatásban részesül.
A kormány pénzeket szakítana az Európai Zöld Megállapodásból, és gyámolítja a német gyáripart. A megbízási pénzek pedig egy irányba mennek.
Bár két hónapja nem sikerült semmilyen bérajánlatot kihúzni az állami vasúttársaságból, Bártfai-Mager Andrea szerint a kormány minden esetben korrekt résztvevője volt az érdekképviseleti egyeztetéseknek.
140 ezer dolgozó fizetése a tét.
Azok meg majd nyomást helyeznek a kormányra, hogy magasabbak legyenek a vasutasok bérei.
A fuvarozócég és a kormány stratégiai megállapodást kötöttek a támogatásról, a kormány mégsem fizetett eddig.