felhalmozó állam Miért nem lázadnak Orbán ellen a nemzeti tőkések? Orbánék a teljes tőkésosztályt sikerült maguk mellé állítaniuk. Aki demokráciát akar, annak a munkásokat kell megszerveznie. Scheiring Gábor 2019. június 10., 15:00Vélemény