dolgozók Együtt harcolnák ki a jussukat a cégtől a szeghalmi fehérneműgyár dolgozói Szakszervezetet alakítottak a Békés megyei varrónők, akik december óta nem kaptak fizetést. Bogatin Bence március 11., 6:00
munka Nem kell Ázsiáig menni agyondolgoztatott, alulfizetett varrónőkért Pap Szilárd István 2016. február 12., 17:11