dolgozók Együtt harcolnák ki a jussukat a cégtől a szeghalmi fehérneműgyár dolgozói Szakszervezetet alakítottak a Békés megyei varrónők, akik december óta nem kaptak fizetést. Bogatin Bence március 11., 6:00
senki sincs egyedül „Elkeserítő, ledöbbentő és méltatlan” – több havi bérüket követelték a vásárosnaményi dolgozók a brit ruhagyártól A ma délelőtti tüntetésen több mint 400-an jelentek meg, a BDSZ szakszervezeti vezetői és a város fideszes polgármestere is felszólalt a dolgozók érdekében, de az MSZP politikusai is velük tüntettek. Tóth Csaba Tibor 2020. július 13., 17:15