„Már vártuk a kérdését” – ezért nem engednek be minket közel 5 éve a Kormányinfóra?
A megkereséseinkre választ sem kapunk, miközben többször említettek minket. Lenne mit kérdeznünk.
A megkereséseinkre választ sem kapunk, miközben többször említettek minket. Lenne mit kérdeznünk.
Tüntetés a belvárosban, petíció-átadás a rendőrségen és minifesztivál a nemzetközi nőnap alkalmából.
Az AVM aktivistáinak ügye 5 éve tart, ez idő alatt sem javult érdemben a budapesti vécéhelyzet.
A nemzetiségi ombudsmanhelyettes csaknem két éven át követte a sorsát a közoktatási intézménynek, amely papíron nem is létezhetne Magyarországon.
A miniszterelnök úgy tesz, mintha nem 15 éve folyamatosan okozna gondot a szerhasználat, ami ellen évek óta nincsenek érdemi lépések.
Ezzel próbálják meg leplezni az egyre csúnyuló megélhetési válságot.
Az egészségügy, az igazságszolgáltatás, a közügyek intézése, a szociális ellátás mind veszélyben a méltatlan bérek miatt.
Egyelőre jogbizonytalanságban várják a gondoskodó eljárást ígérő fővárost a rákosrendezői MÁV-telepen maradt lakók.
Megélhetési válság, ingázás, szegregáció – összetett problémakörrel segíthet szembeszállni tagjainak egy elkötelezett szakszervezet.
A legszebb statisztikák szerint is a roma gyerekek körülbelül 50-60%-a szegregált körülmények között tanul. Van esély ezen változtatni? Egy civil összefogás nekiveselkedik a problémának.